• آینده پژوهی کیفیت محتوا در فضای مجازی

   برگزاری نشست علمی تخصصی در معاونت فضای مجازی
   نخستین کارگاه با حضور آقای دکتر محمدمهدی مولایی در روز 97/07/25 از ساعت 9 تا 12 در سالن جلسات معاونت فضای مجازی برگزار خواهد شد.
   همکاران محترم می توانند برای اطلاع بیشتر برای شرکت در این نشست با شماره های 29152508 و 29152627 تماس حاصل نمایند.

   24 مهر 1397 10:01
  • در جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست دکتر روحانی؛

   شورای عالی فضای مجازی تصویب کرد: چنانچه سایتهای اینترنتی مرتکب تخلف یا تخلفاتی شوند که قوه قضائیه تشخیص دهد لازم است با آنها برخورد شده و یا فیلتر شوند؛ به منظور صیانت از اشتغال، پیش از هر برخوردی، به آنها فرصت رفع اشکالات مدنظر قوه قضائیه داده شود و اگر اشکالات برطرف نشد، برخورد قانونی انجام شود.

   15 مهر 1397 10:33
  • آخرین نسخه OTT شیما در کافه بازار و سیب اپ

   شبکه یکپارچه متعامل ایران اسلامی (شیما) به‌عنوان اولین رسانه تعاملی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، سیستم تلویزیونی دو سویه‌ای است که در یک‌زمان امکان برقراری ارتباط دوطرفه بین کاربر و رسانه را برقرار می‌سازد.

   11 مهر 1397 16:25
  • دکتر حسن نجفی سولاری و حمید بهشتی

   نهضت حمایت از کالای ایرانی

   با توجه به مقوله شعار سال و نیاز رسانه به شکوفایی در زمینه باورهای اجتماعی که در شرایط کنونی مشاهده می گردد به ارائه ی راهکار هایی در این زمینه نیازمندیم. درجهانی زیست میکنیم که از طریق شبکههای ارتباطی هر لحظه موضوعی ساده به جریانی طوفانی تبدیل میشود ولی همزمان مطلبی مهم در لابلای انبوه اطلاعات گم یا کم اثر میشود. عظمت تاریخی ملتی نادیده گرفته میشود و به جای آن باور"نمیتوانیم" نشانده میشود.

   09 مهر 1397 15:22
  • احضاریه‌ای از کربلا

   به تعبیر دقیقی که در بعضی دیالوگ‌ها و مونولوگ‌های مسعود (شخصیت اصلی کتاب) هست، وقتی در مواجهه با تاریخ اهل‌بیت(ع)، نگاه‌مان پژوهشی است، رویکرد عقلانی و تاریخی ما را به سمت یک رویکرد دلی می‌برد.

   27 شهریور 1397 09:48
  • سومین نشست علمی - تخصصی «پساتلویزیون در ایران-پیامدهای همگرایی بر سیاستگذاری رسانه ای»

   معاونت فضای مجازی در هجدهم شهریورماه سال جاری سومین نشست از سلسله نشست های علمی- تخصصی را با عنوان" پساتلویزیون در ایران-پیامدهای همگرایی بر سیاستگذاری رسانه ای" با حضور مدیران و کارشناسان سازمان، توسط جناب آقای دکتر سیدجمال الدین اکبرزاده جهرمی، عضو هیئت علمی گروه مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات دانشگاه علامه طباطبایی، در اتاق جلسات مرکز تلویزیون تعاملی برگزار کرد.

   21 شهریور 1397 09:56