• کمک به هموطنان سیل زده

   قابل توجه همکاران بسیجی معاونت
   با توجه به تداوم سیل گرفتگی و خسارت های وارد شده از آن دسته از عزیزان بسیجی که تمایل به حضور در فعالیت های عمرانی و جهادی در مناطق سیل زده را دارند درخواست می گردد از روز دوشنبه 19 فروردین ماه برای ثبت نام به فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج در تهران مراجعه نمایند.

   19 فروردین 1398 14:27
  • بیانات مقام معظم رهبری در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی

   میلاد مبارک پیشوای عدالت و امیر همیشه‌ی مؤمنان در طول تاریخ، حضرت امیرالمؤمنین علیّ‌بن‌ابی‌طالب را که نوروز حقیقی است تبریک عرض میکنم. همچنین تبریک عرض میکنم حلول سال نو و عید نوروز را که سلیقه‌ی زیبای ایرانی، این روز را آغاز سال قرار داده است و سال شمسی ایرانی، سال هجری ایرانی از آغاز بهار و از عید نوروز شروع میشود.

   06 فروردین 1398 10:08
  • برنامه‌ های نوروز 98شبکه شیما

   شبکه شیما برای ایام نوروز برنامه های ویژه ای در نظر گرفته از جمله : پخش زنده پیام تبریک نوروزی مقام معظم رهبری و رئیس جمهور ، پخش زنده سخنرانی مقام معظم رهبری در شهر مقدس مشهد و . . .

   28 اسفند 1397 13:15
  • پیام تبریک معاون فضای مجازی

   حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال خداوندی و بارش مواهب الهی بر چهره هستی است به تمامی مدیران کل، مدیران و همکاران خدوم معاونت فضای مجازی تبریک گفته و سالی سرشار از تندرستی و شادکامی را از خداوند منان برای آنان خواستارم.

   28 اسفند 1397 12:54