قهرمانی تیم فوتبال مرکز تهران با حمایت تلویزیون تعاملی شیما در مسابقات مراکز صداوسیمای کل کشور

قهرمانی تیم فوتبال مرکز تهران با حمایت تلویزیون تعاملی شیما در مسابقات مراکز صداوسیمای کل کشور

تیم فوتبال مرکز تهران با حمایت شیما، قهرمان مسابقات مراکز صداوسیمای کل کشور و صاحب جام اخلاق شد.
مسابقات فوتبال مراکز صداوسیمای کل کشور که همه‌ساله به همت تربیت‌بدنی سازمان برگزار می‌شود امسال نیز در استان گیلان با حضور 28 تیم پیگیری شد.
تیم‌های شرکت‌کننده از تاریخ بیست و هشتم مهرماه با همدیگر به رقابت پرداختند.


تیم مرکز تهران امسال با حمایت تلویزیون تعاملی شیما از دو ماه قبل تمرینات خود را آغاز نمود و بعد از پشت سر گذاشتن چند بازی دوستانه که مهم‌ترین آن‌ها دیدار با تیم منتخب هنرمندان بود، وارد این مسابقات شد و کار خود را در دیدار افتتاحیه با برد شش بر صفر مقابل تیم مرکز زاهدان آغاز کرد.

در ادامه تیم تهران حریفان خود را ازجمله تیم‌های مراکز کیش و شیراز در دور گروهی با شکست‌های سنگین مغلوب کرد و وارد مرحله حذفی شد. تیم فوتبال شیما در ادامه نیز بااقتدار رقبای خود ازجمله تیم‌های مراکز مشهد، یاسوج و تیم میزبان مسابقات یعنی زیباکنار را نیز یکی پس از دیگری از میان برداشت تا در دیدار نهایی به تیم مرکز گلستان برسد. دیدار پایانی مسابقات با حضور جناب آقای شهریاری معاون محترم سرمایه انسانی سازمان و رئیس تربیت‌بدنی سازمان جناب آقای ملکیان در روز جمعه چهارم آبان ماه از ساعت 11 صبح در ورزشگاه عضدی شهر رشت با پوشش رسانه‌ای مرکز گیلان برگزار شد که سرانجام با برد مقتدرانه تیم مرکز تهران با نتیجه چهار بر صفر به پایان رسید.

تیم‌های گلستان و زیباکنار نیز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.